Misją Schomberg Polska jest dążenie do zaspakajania potrzeb klientów poprzez dostarczanie im kompleksowych rozwiązań informatycznych opartych o nowoczesne technologie, które mają służyć zwiększaniu ich efektywności oraz wzmacnianiu pozycji rynkowej.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w tworzeniu systemów informatycznych na wielu platformach, w wielu narzędziach i językach programowania pozwala na rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów w zakresie komputeryzacji i automatyzacji prac w przedsiębiorstwach.

Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu i integracji systemów informatycznych zapewniając opiekę informatyczną nad wdrażanym oprogramowaniem i usługi szkoleniowe. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do telewizji kablowych, operatorów internetu i telefonii, instytucji edukacyjnych i placówek medycznych.

Tworzymy również dedykowane rozwiązania informatyczne na specjalne zamówienie klienta. W tym przypadku uczestniczymy w całym procesie produkcji począwszy od prac analitycznych poprzez kodowanie i wdrożenie systemu aż do usług szkoleniowych dla końcowych użytkowników.

Nasi klienci

Więcej informacji? Skontaktuj sie!